fbpx

Získejte každodenní dávku sebemotivace
a rozjeďte své tvořivé flow pro psaní knih
a e-booků naplno

Inspirativní E-BOOK včetně CHECKLISTU s detailním popisem nejdůležitějších kroků k úspěšnému dokončení vašich textů. 

Začtěte se do 23 efektivních stran, 15 tvůrčích kontrolních bodů a začněte své knihy a e-booky psát s kouzelnou energií, kterou vaši čtenáři najdou mezi řádky.

E-BOOK a CHECKLIST tvořivého flow ZDARMA

Pro všechny autorky e-booků a knih, které chtějí psát svým srdcem!


Rády byste napsaly knihu nebo e-book a stále váháte, jestli o vaše dílo budou mít čtenáři zájem?
Chtěly byste předávat ostatním to, co umíte nebo víte a ptáte se, jak na to?
Začaly jste psát, ale neustále vás něco brzdí?
Stále si nejste jisté svým tématem?

Proces tvorby knih, ve kterých chceme sdílet naše dary a inspirovat druhé, je často spojován s velkou dávkou stresu, s překonáváním sebe sama a trávením spoustu času k získání praktických dovedností, abychom mohly vyslat své srdcové dílo do světa.

Nemusí to tak ale být vždy!

Prozkoumejte detaily TVOŘIVÉHO FLOW a objevte nevšední přístupy k tvorbě svých knih a e-booků.

Naskočte do inspirativní energie, podpořte svou kreativní ženskou duši a začněte nabízet svým klientkám a klientům nejen vaše know-how, ale také své dary, které je vedou k poznání, jak být, díky vám, v životě vědomější a šťastnější.

Co je obsahem E-BOOKU?

Porozumění tvůrčí Porozumění  mu flow

Během tvorby knih nebo e-booků se můžeme dostat do bodu, kdy hypnotizujeme prázdnou stránku a nedokážeme napsat ani řádku. Mnohdy si to vyčítáme a je nám líto ztraceného času. Není potřeba tlačit na pilu nebo se přemlouvat k psaní.

V e-booku vám předávám poznání, jak fungujeme, když tvoříme, kde najít ono vytoužené flow a jak jej využít na maximum.

Pochopení svého poselství

Občas na nás může padnout nejistota, že to, co chceme druhým předávat, není dost dobré. Nebo se náš příběh, kterým inspirujeme, změnil, či naše PROČ je jiné. Ocitneme se ve vodách nejistoty a pochybujeme o našich schopnostech a dovednostech.

  Najděte v e-booku důvěru ve svou duši, že vás vede správným směrem a zbavte se překážek, které brzdí vaši tvorbu.

Naladění se na své čtenáře

Získat čtenáře není v dnešní době vůbec jednoduché a my se můžeme po právu obávat, že naše texty a celá naše snaha přijdou na zmar. Někdy, ale stačí několik efektivních kroků, které nás přivedou na nové nápady, nečekané vylepšení obsahu nebo efektivní úpravy textů.

 Přečtěte si, jak se otevřít novým nápadů, jak navnímat, co vaši čtenáři potřebují, jak jim můžete, díky vašim knihám a  e-bookům, pomoci.

CHECKLIST, o velikosti jedné A4, naleznete na konci e-booku.

Kontrolovat a podporovat své tvořivé flow můžete nejen v tištěné verzi, ale také přímo ve formátu pdf.

Co je na E-BOOK říkají čtenáři?

Eva je úžasný člověk a stejně tak i její ebook. Dostat se do toho správného tvořivého flow, když člověk odskakuje od psaní k vaření nebo k dětem, dá někdy pořádně zabrat. Ebook mi pomohl uvědomit si, že tyhle věci na mé psací flow nemají vliv a zaleží jen na mě a mém vnitřním nastavení. Moc se mi líbí, jak je ebook zaměřen i na naši duši, s tím se plně ztotožňuji a souzním. Bez tohoto ebooku bych knihu nejspíš nikdy nedokončila a skončila by jen někde na pomyslném dně mého šuplíku. Děkuji za cenné rady a velkou pomoc. 😀
S e-bookem "Jak psát v tvořivém flow" naprosto souzním! Skvělá práce a velmi se mi líbí, jak jsou do textu aplikovány principy tranformativního koučinku. Obsahově je to velmi hodnotné a prostě super!

Kdo vás E-BOOKEM provede?

Jmenuji se Eva Szotkowská Lacková, a když budete chtít, naučím vás hru „Člověče, nezlob sám sebe“!

Více než 10 let se věnuji vzdělávání a jsem také transformativní koučkou.

Miluji knihy a s texty, v různých podobách, pracuji více než 10 let. Pomáhám s akademickými pracemi a naučně inspirativními články, knihami a e-booky. 

Mým šestým smyslem je cit pro detail i nadhled zároveň. Díky mé akademické kariéře vám dokáži Vaše texty analyticky a logicky „učesat“. A zároveň, díky poznání síly tvořivého flow, vám pomohu do textů otisknout vaše dary a inspirovat čtenáře mezi řádky. Provedu vás procesem psaní, abyste na to nemusely být samy.💫

Mohu být vaší mentorkou ve vzdělávání a učení, pro tvorbu nových projektů, efektivních textů a prezentací a také osobní koučkou, posunující vás ve vaší tvorbě🙂.

V rámci projektu Genius Institut pro vás píši knihy, tvořím kurzy, odpovídám na dotazy a pečuji o vás s maximálním nasazením.

Mám ohromnou radost z toho, když vidím, že má moje práce smysl a přináší výsledky. 

Těší mě, jak jsou mí klienti sami se sebou, se svým učením nebo psaním spokojení a jak umí ke svému životu přistupovat s hravostí.

Přeji příjemné čtení!

S láskou Eva

Ing. Eva Szotkowská Lacková, Ph.D.

Zakladatelka a ambasadorka Genius Institutu 🙂

.