ponořte se naplno do tvořivého flow

Zjistěte, jak psát a dokončit vaše expertní texty, aby jste z nich měli radost vy i vaši čtenáři

E-BOOK a CHECKLIST tvořivého flow ZDARMA

Pro všechny autorky e-booků a knih, které chtějí psát svým srdcem!


Expertní texty se často nepíší lehce. Nejsou totiž vymyšlenou povídkou. Vkládáme do nich naše reálné know-how a rádi bychom díky nim pomáhali druhým.

Proto se snažíme je napsat co nejlépe.

Jenomže někdy nás může psaní přestat bavit a nevíme jak dál.
Nebo začneme pochybovat, ztratíme motivaci a psaní odložíme na neurčito.

A co tedy s tím?

Je skvělé vědět, že je tady něco moudřejšího, něž my sami.
Je skvělé si připomínat, že vše se děje pro nás.
Být ve flow a psát ve flow je dar - a máme jej všichni v sobě!

Prozkoumejte detaily, jak se můžete dostat do TVOŘIVÉHO FLOW a objevte nevšední přístupy k psaní.

Tvorba vašich textů bude pro vás zábavou a vaši čtenáři vám budou psát nadšené reference.

Co je obsahem E-BOOKU?

Porozumění tvůrčímu flow

Během tvorby knih nebo e-booků se můžeme dostat do bodu, kdy hypnotizujeme prázdnou stránku a nedokážeme napsat ani řádku. Mnohdy si to vyčítáme a je nám líto ztraceného času. Není potřeba tlačit na pilu nebo se přemlouvat k psaní.

V e-booku vám předávám poznání, jak fungujeme, když tvoříme, kde najít ono vytoužené flow a jak jej využít na maximum.

Pochopení svého poselství

Občas na nás může padnout nejistota, že to, co chceme druhým předávat, není dost dobré. Nebo se náš příběh, kterým inspirujeme, změnil, či naše PROČ je jiné. Ocitneme se ve vodách nejistoty a pochybujeme o našich schopnostech a dovednostech.

  Najděte v e-booku důvěru ve svou duši, že vás vede správným směrem a zbavte se překážek, které brzdí vaši tvorbu.

Naladění se na své čtenáře

Získat čtenáře není v dnešní době vůbec jednoduché a my se můžeme po právu obávat, že naše texty a celá naše snaha přijdou na zmar. Někdy, ale stačí několik efektivních kroků, které nás přivedou na nové nápady, nečekané vylepšení obsahu nebo efektivní úpravy textů.

 Přečtěte si, jak se otevřít novým nápadů, jak navnímat, co vaši čtenáři potřebují, jak jim můžete, díky vašim knihám a  e-bookům, pomoci.

Díky CHECKLISTU na konci e-booku máte všechny důležité body, jak se během psaní dostat do flow, prakticky seřazeny.

Kontrolovat a podporovat své tvořivé flow můžete nejen v tištěné verzi, ale také přímo ve formátu pdf.

Co na E-BOOK říkají čtenáři?

Eva je úžasný člověk a stejně tak i její ebook. Dostat se do toho správného tvořivého flow, když člověk odskakuje od psaní k vaření nebo k dětem, dá někdy pořádně zabrat. Ebook mi pomohl uvědomit si, že tyhle věci na mé psací flow nemají vliv a zaleží jen na mě a mém vnitřním nastavení. Moc se mi líbí, jak je ebook zaměřen i na naši duši, s tím se plně ztotožňuji a souzním. Bez tohoto ebooku bych knihu nejspíš nikdy nedokončila a skončila by jen někde na pomyslném dně mého šuplíku. Děkuji za cenné rady a velkou pomoc. 😀
S e-bookem "Jak psát v tvořivém flow" naprosto souzním! Skvělá práce a velmi se mi líbí, jak jsou do textu aplikovány principy tranformativního koučinku. Obsahově je to velmi hodnotné a prostě super!
Tento inspirativní e-book mi přímo pohladil mou ženskou tvořivou duši! Zbavil mě množství svazujících obav a přinesl mi několik velmi důležitých AHA-momentů. Uvědomila jsem si, že mě až dosud brzdilo mé „tlačení na pilu“, snaha po výkonu, a pochopila jsem, že je nutné dovolit si tvořit bez podmínek na úspěch. Tvořit prostě jen proto, že je mi při psaní dobře, a že mě neskutečně naplňuje ono kreativní flow, do kterého se při psaní dostávám. Prostě tak, jako můžeme milovat bez podmínek, tak můžeme i bezpodmínečně tvořit. To je výborný termín! Velmi užitečný je i checklist pro každodenní sebemotivaci.

Kdo vás E-BOOKEM provede?

Jmenuji se Eva a pomohu vám v sobě objevit génia a rozepsat vaše srdce do inspirativních textů!


S texty, v různých podobách, pracuji více než 10 let. Pomáhám s akademickými pracemi a naučně inspirativními články, knihami a e-booky. Vydala jsem knihu samonákladem, kterou již četlo přes 300 čtenářů, magnety v podobě e-booků, checklistu nebo audioknihy, tvořím kurzy a mentoruji studenty nebo podnikatele.

Mým šestým smyslem je cit pro detail i nadhled zároveň. Díky mé akademické kariéře vám dokáži vaše texty analyticky a logicky „učesat“. A zároveň, díky poznání síly tvořivého flow, vám pomohu do textů otisknout vaše dary a inspirovat čtenáře
mezi řádky. 

Pomohla jsem desítkám žen s dokončením jejich e-booků nebo jiných textů a ráda pomohu i vám.

Přeji příjemné čtení!

S láskou Eva

Ing. Eva Szotkowská Lacková, Ph.D.

Mentorka pro akademické a byznys texty & Transformativní koučka & Zakladatelka Genius Institutu

.