TRANSFORMATIVNÍ MENTORING

Píšeme A PODNIKÁME
VE flow

Jak uchopit své dary a rozjet svou tvorbu naplno

🟡   Ráda byste posunala své podnikání na další level?

🟡   Chcete svému psaní i podnikání dát větší řád a strukturu?

🟡   Toužíte konečně dopsat a publikovat vaše texty?

🟡   Hledáte další možnosti online produktů pro vaše klienty?

🟡   Chcete psát ve flow a povýšit své texty tak, aby vám na ně chodily nadšené reference?

🟡   Ráda byste měla k ruce někoho zkušeného, s kým můžete své vize a kroky konzultovat?

 


Vydejte se na cestu psaní a podnikání ve flow

Transformativní mentoringový program jsem vytvořila pro ženy - tvůrkyně a podnikatelky, které se na své cestě chtějí posunout dál, chtějí dosahovat lepších výsledků, ale nechtějí být na to samy.

Co díky VIP podpoře získáte?

OVĚŘENÉ RADY A TIPY

Nechcete jít cestou pokus/omyl?

 Nemusíte. Díky konkrétnímu strategickému obsahovému plánu, sestavenému na míru, budete přesně vědět, jaké další kroky pro svůj rozlet udělat a jak se u toho navíc cítit dobře.

(SEBE) MOTIVACI

Toužíte rozloučit se s vnitřním sabotérem?

Podíváme se na konkrétní bloky a strachy, které Vám brání v rozletu a přetavíme je ve Váš prospěch. 

TRANSFORMACI

Chcete se posunout na další úroveň?

Odhalíte svůj skrytý potenciál a objevíte nové směry, které vás přenesou do hravého světa nekonečných možností.

Co je součástí mentoringu?

3MĚSÍČNÍ VIP PODPORA  

🟡 Po dobu 3 měsíců budeme individuálně konzultovat vaše kroky a strategie a navrhnu vám možné varianty postupu (4 x 60 min) a 2 x 60 min se ponoříme do koučinku.

🟡  Prozkoumáme možnosti automatizace a propagace vašeho magnetu a dalších produktů a nastavíme efektivní postupy, které k vám přivedou více klientů.

🟡  Dostanete zpětnou vazbu na své texty, e-maily nebo webové stránky, aby byly pro vaše klienty nejen čtivé, užitečné a hlavně vám prodávaly.

🟡  Po dobu 3 měsíců budete mít mou plnou podporu motivaci k doladění vašich podnikatelských kroků (rychlé SOS konzultace e-mailem nebo na Messengeru).

Začátek mentoringu si určíte sami, nejdříve 10. 3. 2023, nejpozději 1. 7. 2023.

Cílem VIP mentoringu je rozjet nebo posunout vaše texty na další level tak, abyste viděla své výsledky a ještě se u toho cítila sama se sebou spokojená.

 

VIP klientky mají ode mne vždy i VIP bonusy pro maximální podporu a péči

Bonus #1 STRATEGICKÝ ROČNÍ PLÁN

Tranformativní strategický roční byznys plán pro vaše podnikání včetně výčtu akčních kroků, které jsou v souladu s vašim životním nastavením a momentálními možnostmi (zaměstnání, rodičovská dovolená, péče o druhé apod.)

(v hodnotě 2 700 Kč)

Bonus #2 AUDIT VAŠEHO WEBU

Audio nahrávka komplexního vyhodnocení vašeho webu z pohledu vašeho zákazníka, funkčnosti automatizace magnetů včetně doporučení a návrhu úprav.  

(v hodnotě 3 400 Kč)

Jaká je CENA VIP mentoringu?

Běžná cena MENTORINGU se mnou je 10 200 Kč

2 x transformativní KOUČINK je 4 400 Kč

Hodnota BONUSŮ je 6 100 Kč

Celková cena s bonusy je 20 700 Kč   

 

   VIP AKČNÍ CENA včetně bonusů je

20700
VIP CENA (Kč)

  Platbu je možné rozdělit do měsíčních splátek 3 x 5 400 Kč

 

 

Garance spokojenosti a vrácení peněz:

 Mému VIP mentoringu na 100% věřím, ale chápu, že i když se snažím na maximum, je možné, že se netrefím do vašeho očekávání, co by vám měl mentoring přinést.

Jestliže zjistíte, že mentoring není pro vás to pravé, vrátím vám plnou cenu zpět. Bez ptaní a bez zbytečných řečí. Tato garance bude trvat 14 dní od začátku mentoringu. 

 

Co na mentoring a koučink říkají mé klientky?


Umím udělat z ho...a zákusek. Bomba uvědomění po koučovacích sezeních s Evou. Mám těchto momentů mnohem více a s odstupem 3 týdnů od posledního setkání si ve svých zápiscích znovu oživuju, jak jsem si přišla na další nápady. Ty mě posunou blíž na mé cestě k přívětivosti ve veřejné správě v malých sídlech. Děkuji Ti, milá Evo, že jsem si mohla zažít radost z tvůrčího flow - to, když jsem sdílela své inovace a přitom jsem cítila, že jsem tu správně. Že umím dělat neobyčejné věci, i když je vidí jen málokdo. Srdeční tvorbu totiž ego neocení a u Tebe konverzaci řídí srdce, to jsem poznala.
Díky mentoringu jsem dokončila svůj e-book. Eva mi s ním pomohla, protože, kdybych jej měla vytvářet sama, tak bych jej asi nikdy nedokončila. Při konzultacích jsem od Evy dostávala soustu rad a nápadů. Za mě můžu mentoring s Evčou jen doporučit.
Když jsem měla konzultaci s Evou, byla jsem ve fázi, kdy jsem v podnikání neměla jasný směr. Uvnitř jsem věděla, co chci, ale neuměla jsem to celé uchopit do srozumitelného a pochopitelného celku pro svoje klientky. Evička si mě poslechla, koukla na můj web a texty. Zamyslela se a řekla jediné slovo. V té chvíli se mi naprosto vše propojilo! WAU!!!! 🤩 Přesně takový AHA moment jsem hledala! Potřebovala! Abych dala svému podnikání naprosto jasný směr! Díky jejímu nacítění se a úhlu pohledu jsem se posunula o velký kus dopředu! Na základě vyslovení tohoto pro mě kouzelného slůvka mi pomohla podívat se na moje služby ještě jinak, což mě posunulo ještě mnohem dál, než jsem si dovedla představit. Evi, z hloubky srdce Ti nesmírně děkuji!! 🙏❤️

Své podnikání máte ve svých rukou, ale je skvělé mít někoho, kdo je vám oporou!
Pojďte psát a podnikat se mnou v zádech.

Jmenuji se Eva, pomohu vám v sobě objevit génia a posunout vaše texty na vyšší úroveň!

 

Pracuji s klientkami, které potřebují poradit s obsahovým marketingem a dalšími kroky v podnikání.

Na cestu podnikání jsem se vydala v roce 2018 a za tu dobu jsem načerpala mnoho zkušeností a znalostí, o které se s vámi ráda podělím.

S texty, v různých podobách, pracuji více než 10 let. Pomáhám s akademickými pracemi a naučně inspirativními články, knihami a e-booky. Vydala jsem knihu samonákladem, kterou již četlo přes 300 čtenářů a magnety v podobě e-booků, checklistů nebo audioknihy. 

Mým šestým smyslem je cit pro detail i nadhled zároveň. Díky mé akademické kariéře vám dokáži analyticky a logicky poradit. A zároveň, díky poznání síly tvořivého flow, vám pomohu do podnikání otisknout vaše dary, znalosti a know-how.

Pomohla jsem desítkám žen a pomohu i vám.

Těším se na vás na první schůzce! 

S láskou Eva

Ing. Eva Szotkowská Lacková, Ph.D.

Mentorka pro akademické a business texty & Transformativní koučka & Zakladatelka Genius Institutu

Chyťte si místo!

Jdete do toho? Skvělé!
Ještě váháte? Potřebujete se na něco zeptat?

Napište mi přes kontaktní formulář nebo na E-mail info@geniusinstitut.cz

Obratem se vám ozvu a vše potřebné probereme.