Potřebujete napsat závěrečnou práci rychle, efektivně a bez stresu?
Chcete se vyvarovat v bakalářské nebo diplomové práci zbytečných chyb?

Tvorba závěrečné je práce je pro většinu studentů noční můrou, ale existuje i jiná cesta.
Vydejte se po ní s námi, začtěte se do knihy a pište jako experti.

KNIHA a E-KNIHA

Bakalářská a diplomová práce je hra - aneb 10 + 5 tipů, jak napsat závěrečnou práci rychle, efektivně a bez stresu.

Jaká je tato kniha?

ČTIVÁ

Návodů,  jak psát závěrečné práce bylo vytvořeno celkem dost. 

Všechny jsou ale psány jazykem, kterým student zápasící s časem a hlavou plnou nervozity nemá šanci rozumět. 

Tato kniha je jiná. Čte se téměř sama a je napsána student friendly stylem.

PRAKTICKÁ

V knize najdete na 120 stranách 10 + 5 tipů, které jsou praktické, jasné, srozumitelné a hlavně lehce pochopitelné. Vše je vysvětleno na příkladech.

Nechybí ani použitá a doporučená literatura.

Díky této knize se vyhnete typickým chybám a nedostatkům.

ORIGINÁLNÍ

V knize nejsou jen strohá fakta, která je potřeba dodržet, ale také mnoho rad, tipů, popisů vlastních zkušeností nejen autorky, ale také desítky dalších absolventů.

Podobnou knihu nikde jinde nenajdete.

MOTIVAČNÍ

V textech naleznete odpovědi, co dělat, když vás psaní přestane bavit, budete mít strach z neúspěchu nebo vás bude stresovat nedostatek času či jiné problémy.

Kniha vám ušetří spoustu času a především nervů.

Pro koho je kniha určena?

Pro všechny, kteří chtějí, aby jejich závěrečná práce měla úroveň. Aby splňovala všechny formální náležitosti a byla pro oponenta příjemným čtením.
 

My pro vás máme návod, jak na to. Začtěte se do knihy s hodnotným obsahem, oddychovými pasážemi, líbivými ilustracemi i motivačními radami!

 

Každý student má právo vytvořit svou závěrečnou práci tak, aby byl na ni hrdý! Napište tedy svou práci podle 10 + 5 tipů, které v knize najdete a uvidíte, že si na konci svého psaní budete připadat jako skutečný génius!

Kdo je autorkou knihy?

Jmenuji se Eva Szotkowská Lacková

 

Působím na jedné z předních českých vysokých škol a kromě odborné činnosti se věnuji studentům jako poradkyně a koučka. Aktivně pomáhám studentům s tvorbou závěrečných prací, motivuji je k pohodovějšímu studiu a k nalezení hravého životního přístupu. 

 

V rámci mnoha obhajob a oponentur mi prošlo rukama desítky nekvalitních bakalářských a diplomových prací, které u závěrečných zkoušek snížily hodnocení jinak velice bystrým studentům, a proto jsem se rozhodla napsat pro vás komplexního průvodce plného osobních rad, abyste se do této kategorie nekvalitních závěrečných prací nedostali.

Kniha je koncipována jako mé osobní odpovědi na nejčastější otázky, které jsem od svých studentů, v průběhu jejich psaní, dostávala. 

 

Věřím, že se tato kniha stane se pro vás jedinečným pomocníkem a naleznete v ní vše potřebné k úspěšnému odevzdání vaši bakalářské nebo diplomové práce.

 

Přeji vám hodně štěstí s tvorbou!

 

 

Co díky knize získáte?

Tento průvodce vám pomůže pro sebe objevit mnoho nového:

 • naučíte se, jak napsat závěrečnou práci,
 • vyvarujete se zbytečných chyb,
 • praktické příklady vám ukáží nové souvislosti,
 • budete vědět, že pokud se objeví nejistota, naleznete řešení v některé z kapitol knihy,
 • zklidníte svou mysl,
 • ušetříte svůj čas,
 • dostanete se do pohody a rovnováhy,
 • pocítíte radost z práce (ze hry),
 • v autentických výpovědích absolventů naleznete inspiraci
 • a mnoho dalšího

Jaký je obsah knihy?

V knize naleznete dvě hlavní části.

Autorka vás v první části knihy provází krok po kroku jednotlivými fázemi psaní závěrečné práce. 

Pomůže vám překonat počáteční obavy při výběru tématu, dozvíte se jak hravě sepsat abstrakt nebo úvod, snadno pochopíte, jak správně vytvořit teoretickou část, metodiku nebo například diskuzi.

Ve druhé části vám autorka nabízí tipy, jak zůstat v průběhu psaní v pohodě, jak se soustředit na sebe, na psaní a být co nejvíce produktivní.

V knize naleznete odpočinkové pasáže pro zklidnění mysli a to v podobě „Hry o ZLATOU KNIHU“.

Uvnitř knihy na vás čekají inspirativní ilustrace Hanky Mičkové.

Prolistujte si první kapitolu knihy

Jste na pochybách, jestli lze brát vaši závěrečnou práci jako hru?

Autorka v knize píše:

…znáte rčení: “Kdo si hraje, nezlobí”? 

 Já jej vnímám tak, že nezlobíte sami sebe! Tedy zaměstnáte svou mysl nějakou činností, která vám v té chvíli dává smysl a tím pádem myšlenky na starosti a potíže nemají prostor se projevit.

 A to je ta podstata hry, kterou vám nabízím.

 Vyzkoušejte věnovat své práci 100 % své pozornosti v okamžiku, kdy ji tvoříte a dovolte své vnitřní radosti vám s ní pomoci.

 Kniha „Bakalářská a diplomová práce je hra“ vám ukáže, jak na to!

 Dejte mi šanci vám ukázat, jak to myslím, když píši o tom, že psaní závěrečné práce může být hrou a dejte šanci své mysli ať zaujme nový pohled na věc.

 Přeji vám příjemné čtení.

 Vaše Eva

Knihu si již koupilo

0
studentů a co na ni říkají?
Jelikož už mám za sebou psaní dvou akademických prací, moc dobře si uvědomuji, že i sebelepší student je ve chvílích, kdy píše BP či DP často zoufalý a pak je úžasné mít všechny informace, které nalezneme v knize pohromadě. Za sebe mohu říct, že při každém novém abstraktu, a že jich během mého dlouhého studia již bylo, neustále znova googlim, jaké vlastně informace uvádět, kterým se vyvarovat a jak jej správně koncipovat. A tato originální kniha je nyní mým tahákem, který mi šetři čas a úsilí, také při psaní práce disertační. "Knihy typu „Bakalářská a diplomová práce je hra“ mě nikdy netáhly, přesto se mi tato kniha dostala do rukou a hned mě překvapila svou čtivostí. Aniž bych zrovna hledala konkrétní informace, dokázala mě do sebe vtáhnout, strávila jsem s ní hned po prvním otevření nemalou chvilku a uvědomila si, že psaní bakalářské či diplomové práce, je vlastně skvělé dobrodružství za vytouženým cílem a odměnou 😀
Aneta Krakovská
Děkuji Evě Szotkowské Lackové z Genius Institut za skvělou a nápomocnou knihu Bakalářská a diplomová práce je hra. Už jen ten konejšivý a lidský tón, kterým je kniha napsaná okamžitě povzbudí a pomůže se na to "diplomkové zlo" podívat jinak! Ještě jednou, moc díky a doporučuji! 🙏
Tereza Randýsková
Tereza Randýsková

Objednejte si knihu "Bakalářská a diplomová práce je hra" ještě dnes

„Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát
zapomněli.“

                                                                             – Albert Einstein –

 Nechte se inspirovat mottem knihy. Pokud s vámi jeho poslání rezonuje a chcete svou závěrečnou práci brát jinak než nutné zlo, nečekejte na vhodnější příležitost. S knihou v ruce můžete začít tvořit vaši bakalářskou nebo diplomovou práci od samého začátku jinak.

 

Cena pro vás 270 Kč  230 Kč a poštovné jen za 49 Kč.

Elektronická varianta knihy

Smýšlíte environmentálně? Neradi se obklopujete spoustou knih? Chtěli byste mít přístup ke knize kdykoli a odkudkoli?

Využijte naší nabídky E-knihy, která je dostupná ve formátech E-pub, MOBI a PDF.

Cena E-knihy 270 Kč  230 Kč

Garance spokojenosti a vrácení peněz

 • I když se snažíme na maximum, je možné, že jsme se netrefili do vašeho očekávání, co by vám měla kniha přinést. 

 

 • Může se také stát, že vám nesedne styl autorky nebo jste v otázce tvorby závěrečné práce tak zběhlí, že vám naše informace již nic nového nepřinesou. 

 

 • A může existovat i varianta, že na vaší škole jsou požadavky k odevzdání bakalářské nebo diplomové práce nestandardní a naše informace vám k ničemu nebudou. 

 

Ve všech těchto případech máme pro vás řešení. Jestliže zjistíte, že kniha není pro vás to pravé, vrátíme vám plnou cenu knihy zpět. Bez ptaní a bez zbytečných řečí. Tato garance bude trvat 14 dní od převzetí knihy.