fbpx

Online kurz 

Napište svůj e-book

Jak vytvořit poutavý magnet na zákazníky s podporou vlastního tvořivého flow


Rozjíždíte podnikání nebo hledáte nové zákazníky?
Využijte svou ženskou kreativitu, znalosti a know-how a vytvořte inspirativní e-book, kterým přitáhnete nové klienty doslova magnetickou silou.

Jaký e-book Vás naučím psát?

PRAKTICKÝ A UŽITEČNÝ

V kurzu Vás naučím, krok za krokem, uchopit své téma, aby z něj čtenáři snadno pochopili klíčové informace, které jim chcete předat a které by mohli hned využívat.

Pomohu Vám navnímat, co čtenáři potřebují a jak jim můžete, díky e-booku, pomoci. 

ČTIVÝ A INSPIRUJÍCÍ

Představím Vám jednoduchou, zato efektivní metodu, jak převést rozverné myšlenky do uspořádané struktury,  praktického formátu a čtivého konceptu. 

Ukáži Vám, jak předávat Vaši expertízu, znalosti nebo know-how ostatním i mezi řádky. 

 

PŘITAŽLIVÝ A LÁKAVÝ

Nejlépe se tvoří ve flow plném energie. Ukáži Vám, jak snadno se do něj dostat a jak jej využít pro napsání a dokončení e-booku.  Stane se tak pro čtenáře opravdovým lákadlem.

 Povedu vás, abyste, místo husté omáčky, vytvořili lehké, ale vydatné sousto.

 


Kurz jsem vytvořila pro ženy - podnikatelky, lektorky, mentorky nebo koučky, které chtějí získávat nové klienty díky e-bookům, ale mají obavy z nedostatku talentu, sebemotivace nebo tvůrčích nápadů.

🟡   Každý týden vám pošlu videolekce s návody a budu Vás podporovat, motivovat a odpovídat na Vaše otázky v uzavřené facebookové skupině.

🟡   Cílem kurzu je, abyste dokázala vyrobit užitečný a poutavý e-book pro Vaše klienty a ještě se u toho sama dobře bavila a našla nové cesty, jak dále tvořit a podnikat ve svém ženském flow.

 

Můžete napsat e-book sama, ale taky nemusíte! Pojďte to zkusit se mnou.

Jmenuji se Eva a pomohu Vám v sobě objevit génia a rozepsat Vaše srdce do inspirativních textů!


Miluji knihy a 
s texty, v různých podobách, pracuji více než 10 let. Pomáhám s akademickými pracemi a naučně inspirativními články, knihami a e-booky. Vydala jsem knihu samonákladem, kterou již četlo přes 300 čtenářů a magnety v podobě e-booků, checklistu nebo audioknihy. 

Mým šestým smyslem je cit pro detail i nadhled zároveň. Díky mé akademické kariéře Vám dokáži Vaše texty analyticky a logicky „učesat“. A zároveň, díky poznání síly tvořivého flow, Vám pomohu do textů otisknout Vaše dary a inspirovat čtenáře
mezi řádky. 

Pomohla jsem desítkám žen s dokončením jejich e-booků a pomohu i Vám.

Těším se na Vás uvnitř kurzu!

S láskou Eva

Ing. Eva Szotkowská Lacková, Ph.D.

Mentorka pro akademické a business texty & Transformativní koučka & Zakladatelka Genius Institutu