Online kurz 

Napište svůj e-book

Objevte jedinečnou strategii tvorby e-booků a začněte se radovat z nadšených referencí vašich čtenářů


Rozjíždíte podnikání nebo hledáte nové zákazníky?
Máte zajímavé téma a rádi byste jej předávali dál do světa?
Chcete sepsat vaše znalosti, zkušenosti nebo know-how do čtivého formátu?

Zkombinujte svou přirozenou kreativitu a mé unikátní postupy a vytvořte hodnotný e-book, díky kterému se o vás lidé dozví a naleznou odpovědi na své otázky, starosti nebo problémy.

Jaký e-book vás naučím psát?

PRAKTICKÝ A UŽITEČNÝ

V kurzu vás naučím, krok za krokem, uchopit své téma, aby z něj čtenáři snadno pochopili klíčové informace, které jim chcete předat a které by mohli hned využívat.

Pomohu vám navnímat, co čtenáři potřebují a jak jim můžete, díky e-booku, pomoci. 

ČTIVÝ A INSPIRUJÍCÍ

Představím vám jednoduchou, zato efektivní metodu, jak převést rozverné myšlenky do uspořádané struktury,  praktického formátu a čtivého konceptu. 

Ukáži vám, jak předávat vaši expertízu, znalosti nebo know-how ostatním i mezi řádky. 

 

PŘITAŽLIVÝ A LÁKAVÝ

Nejlépe se tvoří ve flow plném energie. Ukáži vám, jak snadno se do něj dostat a jak jej využít pro napsání a dokončení e-booku.  Stane se tak pro čtenáře opravdovým lákadlem.

 Povedu vás, abyste, místo husté omáčky, vytvořili lehké, ale vydatné sousto.

 


Kurz jsem vytvořila pro podnikatele, lektory, mentory nebo kouče, kteří chtějí předávat hodnotné informace a získávat nové klienty díky e-bookům, ale neví, jak na to nebo nemají dostatek tvůrčích nápadů.

Co je obsahem kurzu?

4

Lekce

12

Videí

4:14h

Trvání

150

Absolventů

🟡   Kurz začne 7. 11. 2022, aktivně budeme ve skupině 4 týdny a 2 týdny máme na doladění. Přístup k obsahu získáte na rok.

🟡 Čekají na vás 4 lekce rozdělené do 12 videolekcí v členské sekci, které si můžete procházet vlastním tempem.

🟡 Součástí kurzu jsou 4 praktické úkolníčky – PDF materiály s akčními kroky, které si můžete vytisknout, vzít na dovolenou nebo na dětské hřiště a tvořit e-book krok za krokem i když nejste zrovna u počítače. 

🟡 Pro každou lekci máte k dispozici i přehledné checklisty, abyste na nic v procesu tvorby nezapomněli.

🟡 V kurzu je po dobu 6 týdnů má zpětná vazba na vaše texty. 

🟡 V ceně nejsou individuální konzultace. Tyto služby poskytuji zvlášť.

 

Nemusíte být na svůj e-book sami! Pojďte jej tvořit se mnou.

Kurzem prošlo více než 150 účastníků, co na něj říkají?

Delší dobu jsem chtěla napsat e-book, ale pořád jsem to odkládala, protože jsem nevěděla jak na to. Díky kurzu jsem se do psaní pustila. Kurz mě skvěle vedl krok za krokem jak mám postupovat. Doporučuji 🙂
Kurz splnil svůj hlavní účel - napsala jsem svůj ebook po několika nezdarech. Kurz vede krok za krokem úplné začátečníky a motivuje k psaní. Výhodou je i praktický úkolníček, kam si píšete své nápady. Určitě bych kurz doporučila všem, kteří se chystají na svůj první ebook a neví si rady.
Simone Štreklová
Před tímto kurzem jsem ani netušila, jaký e-book bych měla napsat, na jaké téma, jakou formou, ani jak by měl vypadat. Během prvních lekcí kurzu se mi v hlavě vše poskládalo dohromady a energie, kterou mi zkrz videa, Eva předala, byla úžasná. Celý e-book dostával hlavu a patu. A díky doprovodnému úkolníčku jsem si všechny myšlenky mohla dát v klidu dohromady. Všechny lekce byly logicky uspořádané a tak akorát dlouhé. Díky Evě dostává můj e-book reálnou podobu a to jsem na začátku ani nevěděla, jestli vůbec kdy nějaký napíšu. Doporučuji tento kurz hlavně těm, kteří vědí, že chtějí dát něco dohromady, ale vůbec neví jak a co.
Veronika Haluzová
Evčin kurz je naprosto úžasný! Jestli si myslíte, že kniha se píše tak, že napíšete Úvod -- Stať -- a Závěr, tak Eva vám ukáže mnohem zábavnější a originálnější způsob. Díky jejímu vedení si ani nevšimnete, že píšete e-book nebo knihu. Prostě vám nějakým neuvěřitelným způsobem začne prakticky sama vznikat pod rukama. Eva se vyzná - jak v koučování, tak v psaní knih. A když tyto dvě své silné stránky spojí, je to jízda! Rozhodně doporučuji kurz všem, kteří mají spoustu nápadů, ale chybí jim motivace anebo postup, JAK se do psaní pustit.
Zuzana Vitková

Cílem kurzu je, abyste dokázali vytvořit užitečný a poutavý e-book pro vaše klienty a ještě se u toho sami dobře bavili a našli nové cesty, jak dále tvořit a podnikat ve svém flow.

Jmenuji se Eva a pomohu Vám v sobě objevit génia a rozepsat Vaše srdce do inspirativních textů!

 


Miluji knihy a 
s texty, v různých podobách, pracuji více než 10 let. Pomáhám s akademickými pracemi a naučně inspirativními články, knihami a e-booky. Vydala jsem knihu samonákladem, kterou již četlo přes 300 čtenářů a magnety v podobě e-booků, checklistu nebo audioknihy. Mými kurzy a mentoringem pro psaní textů, již prošlo více než 180 klientů. 

Mým šestým smyslem je cit pro detail i nadhled zároveň. Díky mé akademické kariéře vám dokáži vaše texty analyticky a logicky „učesat“. A zároveň, díky poznání síly tvořivého flow, vám pomohu do textů otisknout vaše dary a inspirovat čtenáře
mezi řádky. 

Pomohla jsem desítkám žen s dokončením jejich e-booků a pomohu i vám.

Těším se na vás uvnitř kurzu!

S láskou Eva

Ing. Eva Szotkowská Lacková, Ph.D.

Mentorka pro akademické a business texty & Transformativní koučka & Zakladatelka Genius Institutu

Bonusy navíc

Bonus #1 CANVA TUTORIÁL ZDARMA

40minutový tutoriál, jak upravit e-book v Canvě a vytvořit lákavou 3D obálku + editovatelná šablona. 

(v hodnotě 1 200 Kč)

Bonus #2 MANUÁL E-MAIL MARKETINGU ZDARMA

 

Podrobný manuál, jak nastavit a zautomatizovat cestu od stažení e-booku k e-mailové sekvenci v MailerLite.

(v hodnotě 970 Kč)

Bonus #3 Sleva na JAZYKOVOU KOREKTURU e-booku

 20% SLEVA na gramatickou korekturu e-booku, který jste vytvořila v kurzu „Napište svůj e-book“, uplatnitelná do 31. 5. 2023.

 

Bonus #4 SOUTĚŽ O ČTENÍ OČIMA ČTENÁŘŮ ZDARMA

vication5.jpg

Registrujte svůj hotový e-book do výzvy na konci kurzu a získejte jedinečnou možnost vyhrát mojí individuální zpětnou vazbu, kdy s vámi e-book prokonzultuji a zreviduji pohledem vašeho ideálního čtenáře.

 

(v hodnotě 1 500 Kč)

Jaká je CENA kurzu?

Běžná cena 6týdenního kurzu s mou podporou je 5 470 Kč

Hodnota BONUSŮ je více než 3 000 Kč

Celková cena s bonusy je 8 470 Kč   

 

   AKČNÍ CENA 

 

23140
CENA v Kč

   AKČNÍ CENA včetně bonusů je platná jen do 6. 11. 2022   

Platbu je možné rozdělit do měsíčních splátek 2 x 2 000 Kč

 

Garance spokojenosti a vrácení peněz:

 Mému kurzu na 100% věřím, ale chápu, že i když se snažím na maximum, je možné, že se netrefím do Vašeho očekávání, co by Vám měl kurz přinést.

Jestliže zjistíte, že kurz není pro vás to pravé, vrátím vám plnou cenu kurzovného zpět. Bez ptaní a bez zbytečných řečí. Tato garance bude trvat 14 dní od začátku kurzu. 

 

Nejčastější otázky

Ano. Scházet se a diskutovat budeme v soukromé skupině na facebooku, kde vás budu motivovat, inspirovat a provázet všemi lekcemi. Kurzem můžete procházet podle svých možností a je jen na vás, jak intenzivně se budete chtít svému e-booku věnovat. Doporučuji si obsah lekcí a úkoly k nim rozdělit do 4 týdnů. Další 2 týdny budeme mít k dopracování a vymazlení.

Kurz začne v pondělí 7. 11. v říjnu. Přístup ke kurzu budete mít od jeho začátku po dobu 2 let.

Kurz probíhá v členské sekci na webových stránkách a v uzavřené skupině na facebooku. Postupě vám týden po týdnu budu zpřístupňovat obsah lekcí a vše budeme společně diskutovat ve skupině, kde vám budu každý pracovní den k dispozici.

Součástí kurzu je i bonusová mini lekce, kde představuji Canvu jako možný grafický editor e-booků. O obálce a grafických prvcích jsou v kurzu samostatné videolekce.

Ke každé základní lekci (dohromady jsou 4) máte k dispozici úkolníčky, tedy pdf pracovní listy a checklisty. Ty si můžete vytisknout a všechny důležité poznámky a myšlenky zapisovat rovnou do nich nebo do nich lze vpisovat i v online podobě. Všechny úkoly jsou zde detailně popsány a jsou u nich uvedeny také příklady, abyste se hned zorientovali, jak daný úkol vytvořit. Úkoly vás provádí jednotlivými fázemi tvorby e-booku, takže po jejich vypracování máte vlastně e-book po stránce textu hotový. Úkolníčky naleznete ke stažení v členské sekci společně s videi.

Mám svou ověřenou maximálně efektivní metodu tvorby e-booků, která vám usnadní počáteční rozhodovací paralýzu s výběrem tématu a povede vás krok po kroku tvorbou hodnotného obsahu. Tak, aby byl pro vaše klienty maximálně praktický a zároveň čtivý. Veškerá tvorba je individuální a každý z autorů/autorek má jiný přístup k psaní, grafickému vyjádření, obsahu apod., takže je téměř nemožné aby e-booky vypadaly stejně.

Je jen na vás, kdy e-book dokončíte. Určitě doporučuji na něm pracovat průběžně a „neztrácet nit“, ale mohou nastat situace, které člověk nečeká nebo nepředpokládá a e-book budete potřebovat dokončit později. Proto máte přístup ke kurzu po dobu 2 let, takže se k jednotlivých lekcím a  cvičením můžete kdykoli vracet

Ano to je možné. Jakmile budete cítit, že e-book je hotový. Pošlete mi jej na e-mail info@geniusinstitut.cz a já vám korekturu zajistím s 20% slevou.

Jednotlivé úkoly budeme v uzavřené skupině konzultovat a na vaše textu budu dávat zpětnou vazbu. Na hotový e-book se mohu po skončení kurzu podívat očima vašeho ideálního čtenáře. Tato služba je za poplatek se sníženou cenou pro kurzisty v hodnotě 970 Kč/e-book.

V kurzu jsou návody, jak napsat expertní e-booky, které jsou tvořeny primárně za účelem čtenáře vzdělávat, inspirovat, nebo je k něčemu motivovat, směřovat a pomáhat jim řešit jeho otázky nebo problémy.  Pro povídky, které čtenářům nepřinášejí přidanou hodnotu není tento kurz vhodný.

Ano určitě. V názvu kurzu je sice „Napište svůj e-book“, ale do této kategorie patří rovněž kuchařky, průvodci, manuály, návody, a jiné hodnotné online dokumenty, které se převážně čtenářům dodávají v pdf formátu.

V kurzu vás naučím funkční postup, podle kterého e-book napíšete a je jen na vás, jestli jej budete chtít nabízet zdarma nebo placený. Ale je fajn mít na paměti, že placené e-booky se řídí trochu jinými specifiky a jsou na ně od čtenářů kladeny větší nároky. Tyto aspekty v tomto základním kurzu jsou zmíněny jen okrajově.

Těžko se dopředu odhaduje, jak vám to píše. Ale kurz je vytvořen tak, aby v něm našli potřebné informace úplní začátečníci nebo i ti, kteří již s psaním mají zkušenost. Vše je vysvětleno krok za krokem a následné detaily, gramatika a editace textu lze vždy vyladit.

Ano, mám 🙂 Napište mi na info@geniusinstitut.cz a domluvíme se.

Ano, určitě. Dejte mi vědět meilem na info@geniusinstitut.cz a já vám pošlu detaily k platbě.

Klikněte na jakékoli tlačítko k přihlášení a vyberte zvolenou variantu k první splátce. Druhou splátku vám zašlu za měsíc.

Máte na mě otázku?

Váháte, jestli je kurz pro vás tou správnou volbou?

Napište mi přes kontaktní formulář nebo na E-mail info@geniusinstitut.cz

Obratem se vám ozvu a vaše dilema probereme.

"Jestli o tvorbě e-booků jen přemýšlíme, nikdy nepocítíme radost z toho, že někomu pomohou!"
- Vaše Eva💛 -